720P
46 Yok Olan Tüm Bölümler İzle
Dublaj

46 Yok Olan Tüm Bölümler İzle

Serdar Akar'ın yönetmenliğini yaptığı, Erdal Beşikçioğlu ve Melis Birkan'ın baş rolünde yer aldığı 2015 yerli yapım dram türündeki dizi. 46 Yok Olan dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getirmeyi başardı. 
Dizide büyük ve oldukça iyi bir genetik bilim adıl üzerinde uzmanlaşmış profesör olarak ün sarmış  Murat olar karşımıza çıkıyor. Murat hemen herkesin başına gelmeyecek bir redtle başbaşadır. Bu çaresiz hastalık nedeni ile kardeşi Ezo'yu beş yıldır komada canlanmasını ve hayata dönmesini beklemektedir. Ancak kardeşinde bir gelişme olmadığı için kendisi kolları sıvayıp onu yeniden hayat dolu genç bir insan olarak karşısında görebilmek için değişik genetik çalışmalar yapar. Yaptığı bu deneyleri ilk olarak kendi üzerined dener. Yaptığı bu denemeler neticesinde bir çok insanı yakında ilgilendiren bir ilacın da keşfine imza atar. Ancak Murat'ın hayatındaki değişiklikler bu ilacın keşfi ile başlar ve birbirinden gizemli, tehlikeli ve bir o kadar da karmaşık olaylar üst üste yaşanmaya başlar. 
Dizi diğer yandan konusunu şimdiye kadar yapılmış en iyi dizi olarak kabul edilen Breaking Bad'in ülkemize uyarlanması olarak karşımıza çıkıyor. Breaking Bad dizisini izleyen herkes 46 yok olan dizisindeki Murat'ın yaşayacaklarını az çok tahmin edecektir. Erdal Beşikçioğlu'nun imzasını attığı eserlerine göz baktığımızda hiç biri beğenilmeyecek türden olmayan film ve dizilerdi. Özellikle Behzat Ç. ile oldukça büyük ilgi gören Erdal Beşikçioğlu ve ekibi ülkemizde büyük beğeni toplayan belki de ülkemizde ki en iyi dizi idi. Hal böyle olunca herkesin beklentisi oldukça yüksek oluyor. Ve bir Breaking Bad kalitesinde dizi neden ülkemizden çıkmasın diye sorgulamaya başlıyoruz. Bizce bu dizi oldukça kaliteli ve oyuncular açısından da olabildiğince zengin. Oynadıkları karakterlere benliklerini katabilecek isimlerden kurulmuş olan bu ekip büyük bir ses getirecektir.
Not: Walter White yaşadığı akciğer kanseri nedeni ile ölümünden sonra ailesinin rahat bir hayat sürmesi için meth üretimi yapmaya başlayan ve bu malların kalitesinin nerede ise yüzde yüz olması ile piyasaya büyük bir ün salan bir isim haline gelir. Ancak böylesine büyük bir isim her zaman belayı da çekecektir. Bir arada tutmaya çalıştığı ailesini dağıtan oldukça mütevazi ve iyi niyetli kimya öğretmeni Walten White'ın uyuşturucu lideri Haisenberg'e dönüşmesini anlatan Breakin Bad dizisinin Türkiye Uyarlaması 46 Yok Olan bizlere bir Walten White tadı vereceğe benziyor.
  •  Orjinal Adı:

    Kırkaltı

  •  Tür: Dram

 1353İZLENME

 0FAVORİ

 9.5İMDB

Detay
  Beğen
1
0
46 Yok Olan Tüm Bölümler İzle 9.5 / 10 1 kullanıcı oyu.
PUAN : 9.5
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
  Benzer Filmler