1080P
Danny Collins Filmini Full İzle
MultiDil

Danny Collins Filmini Full İzle

  •  Süre: 106 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2015
  •  Ülke: Amerika
  •  Gösterim Tarihi: 27 Mart 2015
Gerçek yaşamış bir kişinin hayatını anlatan Danny Collins, bizleri geçmişte büyük bir rock yıldızının hikayesine götürüyor. Danny Collins adında ki 70’lerde yaşamış büyük bir rock yıldızının yükselişini ve çöküşünü hep birlikte izleyeceğiz. Film özellikle başrol oyuncuları ve gerçek hayat hikayesini anlatması sebebiyle oldukça dikkat çekiyor.

Yaşadığı yılların en büyük yıldızlarından birisi olan Danny, hayatı doya doya yaşamış ve her şeyin tadına bakmış birisidir. Zaman geçtikçe eski ihtişamlı günlerinden uzaklaşır ve sefil bir hayata doğru yol alır. Hayatın her iki yüzünü de en iyi şekilde gören ve yaşayan Danny’nin komik ve bir o kadar da dramatik hikayesi bizleri kendisine bağlıyor. Danny artık yaşlanmış ve şarkı söylemeyi bırakmıştır. İyice yalnızlığa gömülen bu adama bir gün eski menajerinden bir haber gelir. John Lennon’dan aldığı haberde ondan tekrar bir beste yapması istenir. Bu Danny için bir işaret niteliğindedir. Çakılıp kaldığı bu hayattan kurtulup tekrar eski günlerine ulaşmaya çalışan Danny, hemen işe başlar. Bir yandan yeni aldığı iş üzerinde çalışır bir yandan da ailesiyle olan kötü ilişkilerini düzeltmeye çalışır. Danny sadece bu iki şeyle uğraşmakla da kalmaz, diğer yandan da gönlünü kaptırdığı bir otel görevlisiyle ilişki yaşamaya çalışır.

Danny Collins’i filmde dünyaca ünlü efsane yıldız Al Pacino canlandırıyor. Al Pacino’ya filmde Melissa Benoist, Jennifer Garner ve Annette Bening eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise Dan Fogelman üstleniyor. 

 2933İZLENME

 1FAVORİ

 7.3İMDB

Detay
  Beğen
4
0
Danny Collins Filmini Full İzle 8.2 / 10 5 kullanıcı oyu.
PUAN : 8.2
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha