Editörün Önerisi
720P
Oflu Hocanın Şifresi Filmini Full İzle
Yerli

Oflu Hocanın Şifresi Filmini Full İzle

  •  Süre: 104 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2014
  •  Ülke: Türkiye
  •  Gösterim Tarihi: 31 Ekim 2014
Oflu Hocanın Şifresi filmini daha önce komedi filmlerinde başarılı işlere imza atmış bir yönetmen olan Adem Kılıç yönetiyor. Oflu bir hocanın başından geçen komik olayların anlatıldığı filmde kahkaha tufanına hazır olun. Bir hoca kaç farklı bir işle uğraşabilir demeyin, bizim Oflu hoca birçok farklı işi bir arada götürmeye çalışıyor. Düzenli olarak bir televizyon kanalında gelen soruları yanıtlıyor, azgın babasını kontrol etmeye çalışıyor, fırında çalışıyor ve aynı zamanda filmin ana konusu olan bir futbol kulübünün başkanlık adaylığına atılıyor. Evet hepsini tek bir kişi yapıyor. Bizler için şaka gibi gelse de tüm bunlar Oflu hoca için sıradanlaşmıştır.

Oflu hocamız çıktığı televizyon kanalında kendisine gelen abuk subuk sorulara cevap vermeye çalışıyor. Aynı zamanda ilçenin tüm kadınlarını tehlikeye sokan babasını kontrol etmeye çalışıyor ve bir fırında ekmeğini kazanmaya çalışıyor. Tüm bunların yanında çocukken futbol oynadığı Doğanspor kulübüne yardım etmeye çalışır. Kulübün başkanlık seçimleri yaklaşır ve tek aday olarak gözüken Müteahhit Ahmet halkın sevmediği bir adaydır. Oflu hoca külünün kötü insanların eline geçmemesi için kolları sıvar ve başkanlık için adaylığını koyar. Oflu hoca ile Müteahhit arasında geçen bu komedi dolu rekabet herkesi güldürecek cinsten.

Filmin başrollerinde; Çetin Altay, Ahmet Varlı, Didem Balçın, Köksal Engür rol alıyorlar. Adem Kılıç’ın yönetmenliğini yaptığı Oflu Hocanın Şifresi filmi tam bir komedi filmi diyebiliriz. Sizde biraz gülmek ve eğlenmek istiyorsanız bu filmi mutlaka izlemelisiniz. İyi seyirler. 
  •  Orjinal Adı:

    Oflu Hocanın Şifresi

  •  Tür: Komedi

 3473İZLENME

 5FAVORİ

 6.0İMDB

Detay
  Bize en büyük desteği bir yorum atarak gösterebilirsiniz. Lütfen izledikten sonra yorumlarınızı esirgemeyin. İyi seyirler.

  Beğen
8
0
Oflu Hocanın Şifresi Filmini Full İzle 8.9 / 10 12 kullanıcı oyu.
PUAN : 8.9
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
  Benzer Filmler