Editörün Önerisi
720P
Senden Bana Kalan Filmini Full İzle
Yerli

Senden Bana Kalan Filmini Full İzle

  •  Süre: 118 Dk.
  •  Vizyon Tarihi: 2015
  •  Ülke: Türkiye
  •  Gösterim Tarihi: 17 Nisan 2015
Senden Bana Kalan filmi A Millionaire's First Love (Bir Milyonerin İlk Aşkı) isimli bir Kore filminin tekrar sinemaya uyarlanmış halidir. Büyük bir başarı yakalayan filmi tekrar uyarlayarak sinemaya aktaran yapım, Özgür ve Elif ismindeki iki insanın muhteşem hikayesini konu alıyor. Özgür, henüz çok gençtir ve çocuk yaşta anne ve babasını kaybetmiştir. Büyükbabası tarafından büyütülen Özgür, ondan kalan mirasla çok zengin olmuştur. Büyükbabası öldükten sonra Özgür’e bir vasiyet bırakır. Vasiyetinde, Özgür’ün mirası alabilmek için bir şart öne sürmüştür. Bu şartı yerine getirirse tüm mirası alacaktır, getirmezse mirastan pay alamayacaktır. Özgür’ün mirası alabilmesi için Çanakkale’ye bağlı olan Adatepe’de bir yıl yaşaması gerekmektedir. Mirası alabilmek için Adatepe’ye taşınan Özgür’ün hayatı bu köyde bambaşka bir hal alacaktır. Köyde tanışacağı Elif onun hayatını değiştirecektir. Özgür ve Elif arasında müthiş bir aşk başlar ve olaylar gelişir.

Abdullah Oğuz yönetmenliğinde çekilen Senden Bana Kalan Filmi, 2015 yılında vizyona girecek yerli filmler arasındadır. Neslihan Atagül ve Ekin Koç filmin başrolünde oynuyorlar. Filmin senaryosunu uyarlayan isim ise, Levent Kızak. Daha önce Kore yapımlarının uyarlandığını birçok kez gördük. Senden Bana Kalan filmi de başarılı bir uyarlama olmuş diyebiliriz. 

 23492İZLENME

 3FAVORİ

 7.4İMDB

Detay
  FİLMİN KORE VE YERLİ VERSİYONLARI YÜKLENMİŞTİR.

  Beğen
13
0
Senden Bana Kalan Filmini Full İzle 9.1 / 10 13 kullanıcı oyu.
PUAN : 9.1
  Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Ziyaretçi
Nesli 21 Mayıs 2015, Perşembe
Neslihan Atagül favori oyuncularım arasına girdi bu filmle, müthiş bir filmdi.
Avatar
Ziyaretçi
Yunus 21 Mayıs 2015, Perşembe
Romantizmi çok iyi vermişler, başarı bir film olmuş. Her ne kadar uyarlama da olsa izlenmesi gereken bir film ortaya çıkmış. Emek veren herkese teşekkürler.